Plakaty


Plakaty 
FINE-ART oprawione w ramkę i passe-partout to piękna dekoracja każdego wnętrza. Starannie dobrane, piękne zdjęcie doskonale ozdobi ścianę każdego wnętrza.

Plakat, podobnie jak obraz,  można umieścić wszędzie tam, gdzie chce się ożywić pomieszczenie, nadać mu  koloru lub charakteru. Obecnie plakaty to jeden z częściej wybieranych produktów do dekoracji wnętrz. 


Idealna dekoracja

Wysokiej jakości, nowoczesne i pięknie zaprojektowane plakaty na ścianę, pełnią funkcję małych dzieł sztuki w Twoim domu. Oprawiony w odpowiednią ramkę wydruk, będzie prezentował się oryginalnie, elegancko i ze smakiem. Proponowane plakaty do ramek wydrukowane są przy wykorzystaniu nieszkodliwych dla ludzi i środowiska wodnych farb, które nie wydzielają zapachu oraz nie wywołują alergii, gwarantując jednocześnie znakomitą jakość i wysoki poziom odwzorowania detali. Kolorowy plakat na ścianę będzie zatem wariantem idealnym do pokoju dziecka oraz sypialni gdyż nie wydziela toksycznych substancji jakie zawarte są w technologii solwentowej czy też UV.

Ponadto plakaty wykonywane są w technice piezoelektrycznej pozwalającej na zachowanie wieloletniej trwałości – grafika nie blednie z czasem, nawet pod wpływem intensywnego słońca. Dzięki temu możesz być pewien, że wybierasz dekorację na lata.  

Plakaty typu FINE-ART

WYDRUKI FINE-ART dla najbardziej wymagających, szukających wysokiej jakości fotografii.

Fotografie FINE-ART powstają na ploterze Canon PRO 2000 HDR, przeznaczonym do profesjonalnych zastosowań (np: przy reprodukcji obrazów, wykonywaniu wiernych odbitek, a także symulacji proof w druku offsetowym). Gwarantują wyjątkowo szeroką przestrzeń kolorystyczną poprzez zastosowanie dwunastu pigmentów umożliwiając pokrycie aż 99% barw w skali PANTONE.

WYDRUKI FINE-ART to także papiery PREMIUM, wykonane w 100% z bawełny.  Papier FINE-ART ze względu na swoje właściwości powierzchni jest idealny do tworzenia oryginalnych odbitek. Posiada specjalną powłokę bez optycznych wybielaczy o unikalnej satynowej strukturze, która pozwala na osiągnięcie bardzo dobrego odwzorowania szczegółów, dużej gamy kolorów, wysokiego kontrastu i nasycenia barw.

Fotografie FINE-ART drukowane są na papierze fotograficznym matowym lub satynowym o gramaturze 190-350 g/m2 - jest to na tyle gruby materiał, by zapewnić wytrzymałość i trwałość przez długi czas. Plakaty można oprawić np. w antyramie lub passe-partout.

Wydruk FINE-ART będzie dla Ciebie najlepszy!

Jest 89 produktów.

Pokazano 1-12 z 89 pozycji

Aktywne filtry